رز ها شکوفه کرده‌اند و عطر آن ها فضا را آکنده ساخته است .با خود می اندیشید که چقدر زندگی می‌تواند زیبا و دوست داشتنی باشد! گلبرگ های لطیف و تازه رز حس یک صبح رمانتیک بهاری را در پاریس، شهر عشق، زنده می کنند.

 آشنایی با آرتیزان پرفیومر  L`Artisan Parfumeur

برند فرانسوی« آرتیزان پرفیومر» از ۱۹۷۰ کار خود را در صنعت عطرسازی آغاز کرد. اگرچه در قیاس با بسیاری از برندهای سرشناس قدمت چندانی ندارد، اما به واسطه ابداعات و نوآوری های فراوانش در رایحه و استفاده از مواد خام کمیاب، برندی موفق و شناخته شده در سطح جهانی است. آرتیزان پرفیومر طراحی رایحه های خود را اغلب به دست زبده ترین هنرمندان عطر سازمی سپارد و این همان راز لوکس و پرآوازه بودن محصولاتش است .

وقتی رزها شکوفه می کنند

رز پرایوی (Rose Privee ) نام آخرین تولید زنانه این برند در ۲۰۱۵ است. همچون گذشته کمپانی آرتیزان کیفیت را در اولویت قرار داده و در ساخت این عطر از عصاره رزهای شکوفه کرده و کمیاب ماه می استفاده کرده است. رزهایی که در  این ماه شکوفه می کنند، بسیار گران بها هستند و فرصت چیده شدن و عصاره گیری از آن ها بسیار کوتاه است .در ادامه به بررسی رایحه این محصول فوق العاده بهاری می پردازیم که مختص بانوان شیک پوش و رمانتیک طراحی شده است .

بررسی رایحه رز پرایوی

«رز پرایوی »در نت ابتدایی گل دارو مرکباتی و سبز طراحی شده است. عطری بسیار طبیعی و لطیف از گلبرگ های باطراوت و مرطوب رز آغاز کننده رایحه است .در کنار آن نسیمی خنک از پرتقال تلخ یا چیزی شبیه  به پوست گریپ فروت با تمی علفی و سبز که بسیار کم رنگ است، گسترش می‌یابد. با رسیدن به نت میانی حسی عجیب در عطر رشد می کند ؛ حال و هوایی همچون گام برداشتن در باغی سرشار از عطر چوب ها و گل های رز دارد.

رز پرایوی اگرچه در ساختار هرم بویایی خود اسانسی از چوب ها ندارد، اما این رایحه به نحوی غیر منتظره در قلب آن، به صورت مه گرفته جاسازی شده و فضایی همچون حضور در یک باغ پر از چوب و گل ها را ایجاد کرده است. نت چوبی کاملا ظریف و رام است و به ملایمت در پس زمینه عطر پیش می‌رود. اکنون دیگر از رایحه گریپ فروتی و سبز کاسته شده و رز به سطح می‌آید. نت میانی عرصه یکه تازی رزهای ماه می است؛ ظریف و با طراوت. این رایحه مدهوش کننده هم چنان ادامه دارد تا به پایان نزدیک می‌شویم. داچه فور، طراح عطر، اجازه نداده که تا پایان این داستان، سایر ترکیبات گل ها وارد صحنه شوند، چراکه رز پرایوی در واقع عطری است در مقام قدردانی از رایحه رزهای ماه می!

عطر-رز-پرایوی

عطر ادکلن له آرتیزان رز پرایوی-L’Artisan Rose Privée

به نت نهایی نزدیک شده ایم ؛ یاس بنفش با تمی پودری دست در دست مگنولیا با عطری گل دار و کرمی وارد صحنه می شوند . نت چوبی را فراموش نکنید . هنوز در پس زمینه جریان دارد و عطری علف مانند را نیز با خود همراه کرده است. این ترکیبات آن قدر ادامه می یابند تا رز پرایوی را با رایحه ای گل دار و لطیف که رز در آن سوسو می زند، به پایان برسانند.

کاراکتر عطر له آرتیزان رز پرایوی

او بانویی دل ربا و خواستنی است با روحی لطیف و عاشق پیشه . جذاب و صلح طلب است و در کنارش احساس آرامش خواهید کرد.

نام : Rose Privee

کمپانی : L`Artisan Parfummeur

نوع: زنانه

گروه بویایی :گل ها

فصل وسن مصرف: مناسب فصول گرم و تمامی سنین .

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: آکسسوری, عطربازدیدها: 840
تاریخ انتشار:11 آبان, 1401

دیدگاه خود را بنویسید

هفده − دوازده =