خودکارهای تیبالدی، یکی از برندهای لوکس نوشت افزار حال حاضر در بازار است. نوشت ابزارها، وسیله ای برای ثبت کردن افکار و خاطرات ما هستند.  ابزاری است که به وسیله آن ما می توانیم با نوشته هایمان ارتباط برقرار ‌کنیم. در دوران دیجیتال و پرسرعت امروزی، هنر قلم سازی رو به محو شدن است، ولی خودکار‎های سفارشی و کمیاب، هنوز هنری زیبا و مورد احترام باقی مانده‌اند. برند تیبالدی در سال ۱۹۱۶ میلادی به عنوان« اولین و مهم ترین سازنده خودنویس در ایتالیا » در شهر فلورانس تاسیس شد. نویسندگان و حتی افراد مختلف، همه از کار با قلم های تیبالدی و حس راحتی که هنگام نوشتن با این قلم ها تجربه کردند، لذت می برند.

 

تیبالدی، سازنده بهترین نوشت افزار جهان استایل، کیفیت بالا و عملکرد فوق العاده را برای مشتریان خود تضمین می کند. شرکت ایتالیایی، خودکار های خود را بر اساس عدد طلایی فی (۱,۶۱۸) طراحی می‌کند. به همین خاطر است که زیبا و بی نظیرند. محصولات تیبالدی در تعداد محدودی تولید می شوند، تا آن را از برندهای دیگر متمایز نگه دارد.

 

خودنویس تیبالدی مدل کنستانتین: تحسین جوانمردان

انجمن سن جورج در سال ۱۱۹۰ میلادی با هدف تبلیغ دین، محافظت از کلیسا، انسان دوستی و جوانمردی تشکیل شد. شوالیه های این انجمن برای ایمان، کار نیک و کمک به مردم قسم خوردند. تیبالدی نام این مجموعه را از این گروه جوانمرد و فداکار الهام گرفته است. این سری از خودکارها و خودنویس های تیبالدی بسیار هنری و زیبا هستند. نمادشوالیه های سن جورج با دقت بسیار بالا بر روی خودکار و خودنویس ها، قلم کاری شده و با فلز های ارزشمندی مثل طلا و نقره پوشیده شده است.

قلم-های-لاکچری-تیبالدی

 

 

تیبالدی مدل کنتینانتال: سریع و راحت

کنتینانتال یکی از موفق‌ترین ها و بهترین اتومبیل های بنتلی است که مورد تحسین بین‌المللی نیز می‌باشد. قلم‌های کنتینانتال مثل یک بنتلی ساخته شده اند. این قلم ها با بسته بندی خلاقانه و مدرنی که دارند، چشم هر کلکسیونرها و خریداران اتومبیل های بنتلی را حسابی به خود جذب می کند. طراحی این سری از قلم ها توسط طراح ارشد داخلی اتومبیل های بنتلی رابین پیج Robin Page  انجام گرفته و توسط هنرمندان تیبالدی ساخته شده است. قلم ها از لحاظ رنگ، بسته بندی و نحوه استفاده دارای بالاترین کیفیت نسبت به برندهای دیگر می باشد.

خودکار تیبالدی مدل ابوعلی سینا

خودکار تیبالدی مدل ابوعلی سینا

خودکار تیبالدی مدلClari Viri: ابوعلی سینا

ابن سینا یکی از مشهورترین و تاثیرگذارترین فیلسوفان و دانشمندان ایرانی است. پزشک و شاعری که ۴۵۰ کتاب گوناگون نوشته است و آثارش در سراسر دنیا تدریس می‌شوند.  جرج سارتن نویسنده کتاب تاریخ علم، از این دانشمند ایرانی به عنوان یکی از معروف ترین شخصیت های علمی در همه ی دوران، مکان ها و نژادها نام برده است.

تیبالدی در این مجموعه از بزرگ ترین و مشهورترین افراد و رهبرانی که جهان به خود دیده است، تقدیر می‌کند؛ آبراهام لینکلن، ریچارد شیردل و ابن سینا. تمامی چهره‌های بر روی قلم ها با دست نقاشی شده اند و نشان شخصی هر رهبر بر روی در هر قلم وجود دارد .

 

تیبالدی مدل پله: برترین فوتبالیست تمام دوران

خودکارهای تیبالدی پله، ادای احترامی به بهترین بازیکن تمام تاریخ فوتبال است. این خودنویس منحصر به فرد و باشکوه نمونه ای عالی از اثری هنری در قالب خودکار می باشد. لوله این خودنویس متشکل از سنگ های قیمتی و گران قیمت است، که پله را نمایش می دهد. تیبالدی برای تکمیل کردن این اثر هنری، در این خودنویس زیبا از کریستال مرغوب زرد رنگ و زمرد استفاده کرده که نشان دهنده پرچم برزیل است .

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: آکسسوریبازدیدها: 2612
تاریخ انتشار:7 آبان, 1401

دیدگاه خود را بنویسید

هشت + هفده =