شب گذشته اولین اکران مردمی «مست عشق» در هتل اسپیناس برگزار شد. اجرای این مراسم برعهده محمدرضا شهیدی‌فر بود و پارسا پیروزفر، علیرضا قربانی، علی سرتیپی، حسن فتحی، امیرحسین فتحی در این مراسم شرکت کردند. شهاب حسینی نیز غیبتش را با تماس تلفنی موجه کرده و گفته که پایش پیچ خورده است.

با هم نگاهی به استایل بازیگران فیلم  مست عشق در این مراسم بیندازیم.

پارسا پیروزفر

پارسا-پیروزفر

انتخاب همیشگی او لباسی راحت و نیمه‌رسمی است. پیروفر ترجیح می‌دهد تمرکز بقیه را روی زیبایی و محبوبیتش تنظیم کند. این بازیگر پرطرفدار همیشه از فقط ساعت استفاده می‌کند که این‌بار یک ساعت پرطرفدار سال ۲۰۱۶ از سوآچ را به دست کرده‌.
ساعت Swatch SISTEM EARTH با بندهای چرمی قهوه‌ای منعطف.

ساعت-پارسا-پیروز-فر
وقتی بند S (YIS400) را می بندید، احساس زمین و مرکز بودن کنید. یک قاب از جنس استنلس استیل صیقلی، طراحی پیشگامانه ساعت اتوماتیک SISTEM51 را در خود جای داده است، در حالی که قاب پشتی روباز، عملکرد درونی حرکت مکانیکی خود سیم پیچ را نشان می‌دهد. انتخابی برای کسانی که اعتماد به نفس خوبی دارند.
علیرضا قربانی
او را همیشه با استایل رسمی دیده‌ایم. او برای مراسم رسمی از طیف رنگ خاکستری تا آبی کلاسیک را ترجیح می‌دهد. به‌نظر می‌رسد این خواننده محبوب توجه گرفتن با استایلش را نمی‌پسندد و ترجیح می‌دهد ساده و «همان همیشگی» باشد.
علی سرتیپی

علی-سرتیپی
به او هر‌چه می‌خواهند بگویند. مافیا، پدرخوانده یا… او یک‌طرف ترازوی قدرت سینماست. یکی از آن معدود تهیه‌کنندگانی که همیشه مرتب و خوش‌پوش است. این‌بار هم با یک شلوار ترند احتمالا از برند ترندیول مقابل دوربین عکاسان ایستاد.
حسام‌الدین منظور

حسام-الدین-منظور
با یک استایل رسمی و ژست خوب جلوی دوربین هیچ‌یک ایستاده. هر چند برای اظهار نظر درباره استایل این هنرمند عکس قدی نیاز داریم اما به‌نظر می‌رسد کلاسیک‌پوشی کرده. گردنبند و یقه‌باز، کت‌و‌شلوار سورمه‌ای.
امیرحسین فتحی
نایکی به شما سلام می‌کند. بال‌های عقب قرمز خونی، جعبه پنجه سوراخدار، مارک و زیره از بدنه سیاه و سفید. یک تیب برندیو. شلوار طرحدار مردانه هم طرفداران زیادی پیدا کرده است. امیرحسین فتحی با استایلی کژوال، پوشش مراسم از یک‌نواختی نجات داده.

حسن-فتحی

کفش-نایک
مست عشق؛ فیلم پر حاشیه
از همان شروع فیلمبرداری زمزمه‌هایش شروع شد. از مجوز تا اکران حاشیه داشت. عدم توافق تهیه‌کنندگان ترک و ایرانی و …
اما بعد از سال‌ها در همان روز اول اکران در جذب مخاطب موفق بود. این‌که چقدر در نگه داشتن آن هم موفق است، نیاز به کارشناس دارد. اما موفقیت اصلی این فیلم قدبلندی آن در جذب مخاطب سینمای غیر کمدی است. کم‌کم باید نگران می‌شدیم که آیا مخاطب فیلم غیرکمدی هم در سینما می‌بینید یا نه؟ که «مست عشق» ثابت کرد: موضوع جنجالی، بازیگران مطرح و قصه مشاهیر همچنان خریدار دارد. آیا شما مست عشق را دیده‌اید؟

به اشتراک گذاری

تاریخ انتشار:26 اردیبهشت, 1403

یک دیدگاه

  1. مریم خرداد 2, 1403 در 5:11 ق.ظ - پاسخ

    فیلم است که بارها باید دیدش

دیدگاه خود را بنویسید

1 × 2 =