واقعیت این‌جاست که نوشتن از مد یا فشن برای «هیچ‌یک» ساده نیست‌. دسترسی ما به دنیای مد به اخبار محدود می‌شود و یا در نهایت خرید در مسافرت یا از طریق آنلاین! اما از بعضی اتفاق‌ها نمی‌شود گذشت. یعنی دست کم می‌توان به‌روز ماند. دو روز است که دنیای مد درگیر یک مجموعه از لاین کودک برند «ژاکموس» Jacquemus است. اما بیشتر از خود مجموعه، تیزر تبلیغاتی این برند میخکوب‌کننده بوده.


من سیمون هستم

سیمون؛ طراحی که فقط ۳۰ سال دارد! (Simon Porte Jacquemus). او برای معرفی خودش می‌گوید:
«من سیمون‌ هستم! عاشق آبی و سفید، راه‌راه، خورشید، میوه، دایره، زندگی، شعر، شهر مارسی و دهه ۸۰ میلادی»
سیمون ژکموس creative director و بنیان‌گذار برند ژکموس Jacquemus در سال ۱۹۹۰ به دنیا آمد، طراح کم سن و سالی که ظرف مدت چند سال به موفقیت‌های بزرگی در عرصه مد رسید. او فقط ۳ ماه در فشن تحصیل و در ۱۹ سالگی برند ژاکموس را راه‌اندازی کرد. همه‌ی مجموعه‌های «ژاکموس» jacquemus با پیام «او تصویرگر یک زن و یک انسان مدرن است!» به بازار عرضه می‌شود.


تبلیغات مدرن از یک طراح نابغه

در «هیچ‌یک» می‌خواهیم از تبلیغات برای شما بیشتر بنویسیم. در این یادداشت هم مد نظر ما معرفی برند «ژاکموس» نیست‌ بلکه می‌خواهیم از ورود ماهرانه او به تبلیغات و کمپین‌هایش حرف بزنیم. این برند به‌تازگی از سه کمپین متفاوت رونمایی کرده که با هم مرور می‌کنیم.

قرمز، نقره‌ای، بهشت

این برند در دو هفته اخیر اولین کمپین زمستانی‌اش را با «کندال جنر» ‌و فضای خانه استفاده کرد. ترکیب رنگ سفید و قرمز نشانه‌ای از شجاعت و پاکی را برای این برند ارمغان آورده. در کمپین دوم که که برای معرفی کمپین نقره‌ای (سیلور) کیف‌هایش بود، فضای یخچال و سرمای نقره‌ای و مهتابی‌اش را انتخاب کرد. تا خریدار مشتاق حس رنگ را در سرمای زمستان حس کند. ژاکموس در آخرین کمیپنش تا این لحظه که رونمایی از محصولات کودکانه‌اش است دنیای کاغذی را بازسازی کرده است و دنیای کاغذی و بازی را تا دنیای مد آورده. کودکانی که جای اسب روی محصولات ژاکموس نشسته‌اند تا دریچه‌ای برای خوشی داشته باشند. این کمپین متفاوت در یک ایده و اجرای عالی نوید محصولات ترند کودکانه را می‌دهد.

مادرها مراقب باشید

«ژاکموس» دو روز گذشته از انتشار یک مجموعه برای کودکان خبر داد. تا بهانه‌ای باشد برای کارشناسان مد. آن‌ها می‌گویند که حالا بچه‌های نیز در ترند خواهند بود! ویدئوی این کمپین مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است.

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: استایل, برندبازدیدها: 426
تاریخ انتشار:2 آذر, 1402

دیدگاه خود را بنویسید

1 + ده =