اگر چند ماه پیش که از الماس‌ها، یاقوت‌ها و زمردهای خانواده امبانی هندی خیره شده بودید، فکر می‌کردید که عروسی به پایان رسیده است، پس نه! مراسم‌ پیش از عروسی بود. بین‌ هندی‌ها، جشن‌های معمولی قبل از عروسی برگزار می‌شود. عروسی اصلی این زوج در تیرماه برگزار خواهد شد و احتمالا تا آن موقع هربار ثروت و زیبایی را به ما نشان می‌دهند. این‌ مطلب شامل تور چهار روزه آمبانی در دریای مدیترانه با کشتی کروز بود که به تازگی به پایان رسیده است.

عروسی-گران
مجموع ۱۲۰۰ مهمان و چهار شب جشن. جشن اول، در پالرمو بود. جایی که عروس یک لباس «رابرت وون» (Robert Wun) بر تن داشت و روی آن نامه‌ای عاشقانه توسط دامادش (آنانت) زمانی که او (رادیکا) ۲۲ ساله بود، نوشته بود. رادیکا می‌گوید این نامه را روی لباس آوردم تا مثل میراثی گرانبها در خانواده ما بماند تا فرزاندانم و فرزندانشان بدانند که چه عشقی بین ما بوده است.

عروسی-سلطنتی
بعدی؛ رم، مهمانی با موضوع کالج بود. جایی که جوانان شروع به آشنایی کردند. عروس یک لباس فارغ‌التحصیل پارسونز گریس لینگ با نیم‌پوش‌طلایی فانتزی پوشید که تقریباً تماماً روی چاپگر چاپ شده بود و مادر داماد شیاپارلی را انتخاب کرد.

عروسی سلطنتی
بعدش هم کَن! و یک توپ بالماسکه در Château de la Croix des Gardes، همچنین به عنوان Villa Perrier شناخته می‌شود، جایی که هیچکاک فیلم گرفتن یک دزد را فیلمبرداری کرد. عروس ورساچه آبی سفارشی پوشیده است، با عقیق آبی غول پیکر دور گردنش که با الماس‌های لورن شوارتز احاطه شده است. داماد با یک Dolce&Gabbana سفارشی با کیتی پری رقصید. در مراسم اول آن‌ها هم ریانا حضور داشت.
و در نهایت، آنانت و رادیکا پورتوفینو را بسته و مارک کردند. آن‌ها شهر را به یک نمایشگاه آخر هفته تبدیل کردند، جایی که عروس در آرشیو قرمز مایل به قرمز رنگ دیور که توسط سنت لوران اختراع شده بود، خودنمایی کرد. ژنرال عروسی ابدی آندره‌آ بوچلی همراه با پسرش آواز خواند، پسری که امیدوار است به طور یکپارچه جایگزین خود شود.
رادیکا مرچنت با آنانت فرزند نیتا و موکش آلبانی تاجر نفت و یکی از ثروتمندترین مردان حال حاضر دنیا چند ماه قبل نامزده کرده‌اند.
چه بگوییم؟ این افراد به وضوح در مسیر خود از هند به اروپا برای اظهار جواهرات مشکلی نداشتند. با توجه به اینکه گمرک معمولا پورسانت می‌گیرد، این امید وجود دارد که با این پول یکی دو تا از بدهی‌های خارجی کشورهای اروپایی پوشش داده شده و یا حداقل کالابریا ترمیم شود.

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: استایل, برندبرچسب‌ها: , , بازدیدها: 15993
تاریخ انتشار:27 خرداد, 1403

دیدگاه خود را بنویسید

10 + پنج =