Breguet ادای احترام به عشق را با طرح کلاسیک دو لون جدید، ساعتی که صفحه آن به زیبایی با مروارید سفید تزئین شده در بالاترین جایگاه نشان می‌دهد.  این ساعت شگفت‌انگیز با دو بند قرمز و سفید که به‌راحتی قابل تعویض هستند، عرضه می‌شود.

نسخه شاعرانه و زیبا Classique Phase de Lune 9085 روز عاشقان را به زیبایی جشن می‌گیرد. اعداد Breguet با شش یاقوت بی‌نظیر جای اعداد زوج برای تماشای گذر زمان بر روی صفحه مرواریدی خارق‌العاده طراحی شده است.

یک نمایش از شب پرستاره در ساعت 6 بر این هنر و زیبایی آن می‌افزاید. قاب آن  همانند مدل Classique 8068 با طلای سفید 30 میلی‌متری به‌وسیله 66 برلیان پر شده است.

ساعت-خاص-مخصوص-ولنتاین-بریژیت

سیم‌پیچ آن با روکش رودیوم دارای ذخیره انرژی 45 ساعته است. این دستگاه مجهز به یک اهرم سوئیسی و فنر تعادل سیلیکون است، ماده‌ای که دارای خواص متعددی است. علاوه بر این که در برابر خوردگی و سایش مقاوم است، به تأثیر میدان‌های مغناطیسی حساس نیست و دقت ساعت را بهبود می‌بخشد. یکی از ارزشمندترین مهارت‌های Breguet را می‌توان در قاب کریستال یاقوت کبود جستجو نمود. این ساعت تا عمق 30 متر در برابر آب مقاوم است.

آبراهام لوئیس برگه و برند بریژیت

این مجموعه با حفظ خط و مشی خود، ترکیبی از خلوص و ظرافت را به نمایش می‌گذارد. زیبایی‌شناسی در  ریشه برند بریژیت است. آبراهام لوئیس برگه فراتر از استعداد خود به‌عنوان ساعت‌ساز و مخترع، یکی از اولین طراحان نیز می‌باشد. هنگامی که او این برند پاریس را در سال 1775 تأسیس کرد، سبک باروک مد بود. او سبک نئوکلاسیک را در ساعت‌سازی ابداع نمود و آغاز کرد. دیدگاه زیبایی‌شناختی وی آوانگارد بوده به‌طوری که به صفحه‌ها ظاهری هیجان‌انگیز می‌بخشید و درعین‌حال اعداد خوانا بودند. او طیفی از نوآوری‌ها از جمله عقربه‌های نوک‌تیز، شماره‌‌های خارج از تصور را خلق کرد. با الهام از این خلاقیت‌ها، اولین تفسیر از ساعت مچی Classique 8068 در سال 2003 معرفی شد. در سال 2016، Breguet این مجموعه را با مدل Classique Phase de Lune 9088 غنی‌سازی کرد. به مناسبت روز ولنتاین سال 2023، این مدرنیته و رمانتیک جدید به نشانه‌های زیبایی‌شناختی خط و مشی برژیت وفادار می‌ماند.

ساعت-برگه-یا-بریژیت-Classique Phase de Lune 9085

مشخصات فنی ساعت بریژیت مدل Classique Phase de Lune 9085

قاب: طلای سفید 18 عیار، قاب و بند ست با 66 الماس

ابعاد: 30 میلی‌متر

ضخامت: 9.85 میلی‌متر

صفحه: صفحه مروارید سفید

نمایش: ساعت، دقیقه، ثانیه کوچک، فاز ماه

حرکت: سیم‌پیچ با وزنه نوسانی طلا

Escapement: اهرم سوئیسی ، با فنر تعادل تخت در سیلیکون

مقاومت در برابر آب: 30 متر

کالیبر: 537 لیتر

اجزاء: 231

فرکانس: 3.5 هرتز

ذخیره انرژی: 45 ساعت

بند: چرم تمساح قرمز و همچنین یک بند اضافی در چرم تمساح سفید مرواریدی. این دو بند دارای سگک‌های پین هستند و در ست جعبه‌ای روز ولنتاین عرضه می‌شوند.

به اشتراک گذاری

تاریخ انتشار:24 دی, 1401

دیدگاه خود را بنویسید

10 + چهار =