کالکشن مردانه 2023 برونلو کوچینلی از استایل‌های مردانه شیک و تماشایی این مجموعه، ویژه آقایان خوش‌پوش و جسور رونمایی کرد. اگر یک استایل مردانه متمایز و چشمگیر می‌خواهید که جذبه و اصالت سبک‌های کلاسیک نیز در آن دیده شود؛ کالکشن جدید برونلو کوچینلی برای شماست. البته این سبک تلفیقی یا نوآفرین شده، مشتاقان بسیاری در صنعت مد و فشن دارد. برای داشتن یک استایل این‌چنینی هم کمی ذوق و ماجراجویی برای انتخاب‌هایی متفاوت و هیجان‌انگیز، نیاز است و بس. طراحان لباس و برند‌های مطرح پوشاک مثل Brunello Cucinelli با کمال میل، برای این‌که خود را به چالش بکشند آماده هستند.

مانند گستره‌های دیگر در دنیای مد و فشن نیز برای خلق یا بازآفرینی یک سبک و فراگیر کردن آن، باید کلاسیک‌ها را در سفر زمان با تمام جزئیاتشان به خوبی شناخت. باید پیکره و روح آن سبک را دریافت و دگرگونی‌هایش را در گذشت سالیان مکاشفه کرد. در عبور از این مسیر است که می‌توان با نگرش‌های نو و ترکیب‌های خلاقانه، جذابیت آن‌ سبک را جان تازه‌ای بخشید و باز محبوبش کرد.

کالکشن جدید 2023 برونلو کوچینلی بر پایه همین اصول با روحیه پژوهنده و نوآفرین و بر اساس تمرکز کامل بر اهمیت «زمان» طراحی شده است. زمان تجربه‌ای است که دانش در آن پرورش می‌یابد. زمانی برای آفرینش یک صنعت از هنر دست‌های انسان که فرصت وفق یافتن با ترکیب‌های تازه را فراهم ‌می‌کند. زمانی برای تنوع پذیری و وسعت بخشیدن به ویژگی‌های ذاتی همه اجزا؛ همه مثل همین لباس‌ها که از زمان و آنچه در طی مسیر آن رخ داده؛ تأثیر پذیرفته‌اند. مثل یک درخت تنومند که به لطف ذات قوی ریشه‌هایش هر سال پربارتر می‌شود.

برونلو-کوچینلی - Brunello Cucinelli

بررسی مختصر

هر پوششی یک لباس کلیدی دارد که نقطه عطف معرفی سبک آن استایل است. البته این معرفی در ترکیب با بخش‌های دیگر کامل می‌شود. یک کت ترمه دوزی شده، یک ژاکت بافتنی متفاوت یا یک کت و شلوار ساخته شده از پارچه‌ای گران‌بها می‌تواند مرکز توجه باشد. همه عناصر همیشه بر اساس جستجوی تعادل بین ارجاعات، تناسب‌ها در سبک، سازماندهی می‌شوند.

لباس-های-مردانه-Brunello-Cucinelli

رنگ‌ها

رنگ‌ها با الهام از ترکیب‌های تاریخی که از پس آزمون زمان برآمده‌اند و فراتر از آن پیش رفتند تا جلوه‌های خاصی به خود می‌گیرند. سایه‌های قرمز، قهوه‌ای و خاکستری، با ظرافتی ملموس، گذر طولانی زمان تا رسیدن به کهنسالی را نمایش می‌دهد.

کت-های-جذاب-Brunello-Cucinelli

دسته بندی‌ها

کت و شلوار نقش خود را به عنوان سنگ بنای مجموعه ایفا می‌کند؛ امروزی، راحت و در تنوع رنگی‌ای که می‌توان با طیف گوناگونی از رنگ‌ها، آن‌ها را ست کرد. کت‌هایی که انحصارطلبی در زیبایی و جذابیت را به حداکثر رسانده‌اند.

این مجموعه فوق‌العاده، نمایش دیگری از سبک شاخص Brunello Cucinelli است که کیفیت برجسته مواد به کار رفته و تکنیک‌های منحصر به فرد طراحی و تولید نیز در آن دست داشته‌اند. نکته جالب توجه این‌که پارچه‌های لاکچری مانند ترمه و ویکونا، کت‌های بمب‌افکن و هوانوردی را با لایه‌های برش خورده و بسیار نرم پوشش می‌دهند.

استایل-مردانه-واقعی

درک درست از زیبایی‌شناسی و تناسب در ایستایی شلوار، یک عنصر تعیین کننده برای  تکمیل تعادل ظاهری به بهترین شکل است. هماهنگی در اندازه‌ها و برش، سیلوئت‌های بلند و جزئیات چین‌دار متناوب در ترکیب باهم، حجم‌های خاصی به وجود آورده‌اند که در معرفی استایل شخص نقش دارد.

لباس های زمستانی برونلو کوچینلی

مجموعه لباس‌های بافتنی زمستانی پربار و متنوع ارائه شده است. گزینه‌های انتخابی فراوان و زیبا برای هر مناسبت و هر زمان نشان از دربرگیرندگی این مجموعه در تمام فصل‌ها دارد؛ از ژاکت‌های سبک وزن که با خطوط طراحی شده در کتانی‌ها مطابقت دارند تا ژاکت‌های پشمی بافته و ساخته از نخ‌های گرانبها. الیاف ترمه، پشم بکر و ابریشم نرم نیز این مجموعه را همراهی می‌کند. جذابیت دوخت‌های سنتی با نسبت‌ها و ترکیب‌های امروزی، چندین برابر شده که رنگ‌های ملیح و شکیل هم بر جلوه‌اش می‌افزاید.

برونلو-کوچینلی-لباس-بافتنی

تجهیزات جانبی Brunello Cucinelli

تمام اکسسوری‌ها مانند کیف، کلاه، اجناس چرمی کوچک و بافتنی‌هایی که ماهرانه‌ ساخته شدند؛ با به‌کارگیری مواد عالی و برخاسته از نهایت توجه به عناصر طبیعی است.

انتخاب کفش به عنوان آیتم مکمل و مهم در هر استایلی، از این مجموعه وسیع و ارگانیک با طرح‌های شیک و خوش‌فرم‌اش حتماً لذت‌بخش‌تر است. استفاده از چرم‌های جدید، سبک کلاسیک را تازه می‌کند و طراحی لوفرها با حس و حال زمستانی به روز می‌شود.

کیف-های-چرم-Brunello-Cucinelli

انتخاب شب جشن

مجموعه استایل‌ مردانه شیک و باوقاری که به مراسم‌ شب جشن اختصاص داده شده؛ تلفیقی از جذابیت نمادین در دهه‌های 1950 و 1960 هالیوود است که به وسیله یک پالت رنگی، ترکیب‌های سبک مدرن را بازسازی می‌کند. ژاکت‌های تاکسیدو، جلوه‌گری مخمل قرمز را پراکنده می‌کنند و بافت‌های مخملی با طرح‌های تارتان در رنگ‌های آبی فصلی زیبا را نقش می‌زنند. کفش‌های پوستین و طیف وسیعی از اکسسوری‌ها، تمام آیتم‌های مکمل و جزئیات مورد نیاز برای ارتقا یک استایل مردانه را فراهم آورده است.

استایل-مردانه-شیک

به اشتراک گذاری

تاریخ انتشار:4 بهمن, 1401

دیدگاه خود را بنویسید

دو + شانزده =