این برند آینده‌نگر به دنبال Trifecta (اولین هدفون بی‌سیم واقعی Campfire در Orbit)، با عرضه هدفون‌های Andromeda Emerald Sea و Solaris Stellar Horizon خود، جایگاه خوبی پیدا کرد.

شاید با تجسم های قبلی این کلاسیک ها آشنا باشید، اما متخصصان Audio مدل ها را به سطح دیگری رسانده اند.

Andromeda Emerald Sea  پنج درایور آرمیچر متعادل IEM

آندرومدا با طراحی جدید پوسته ارگونومیک در رنگ سبز ارائه شده است.  این آندرومدا که استفاده از آن بسیار راحت است با شکل کوچکتر و خطوط صاف به روز شده است . شکل جدید، همراه با بست های جدید فولاد ضد زنگ و ضبط MMCX، یک هدفون براق، چشمگیر و مقاوم ایجاد می کند. پنج آرمیچر متوازن با دو دیافراگم سفارشی برای اعوجاج کمتر، پایداری و انعطاف پذیری بیشتر اضافه شده است. مهندسی مجدد هندسی، آکوستیک داخلی، محفظه‌های درایور به روز شده با چاپ سه بعدی، دامنه آکوستیک گسترده و حساسیت کمتر برای شنونده  یک تجربه صوتی بی‌نظیری را به ارمغان می‌آورد.

Solaris Stellar Horizon

درایور چهارگانه هیبریدی سولاریس Stellar Horizon IEM هم شیک است و هم بادوام، پوسته سولاریس از فولاد ضد زنگ ماشین‌‎کاری شده، برس خورده، با بست های برنجی، ضبط MMCX، منبت کاری طلایی PVD و اکریلیک سیاه و برش لیزری ساخته شده است.

دو قطعه جدید فناوری با سه آرمیچر متوازن با دیافراگم دوگانه سفارشی برای خروجی بیشتر، گسترش کیفیت و به حداقل رساندن اعوجاج، قابل احساس است. تهویه شعاعی درایور دینامیک ADLC 10 میلی‌متری که برای افزایش حجم هوا و عملکرد پویا درایور را احاطه می‌کند. نتیجه آن هدفون بی نظیر با باس قدرتمند است.

متعلقات

ایرفون‌ها در جعبه‌های منحصربه‌فردی  که توسط برند در کارگاه پورتلند اورگن تولید شده ارائه می‌شوند. هم آندرومدا و هم سولاریس با کابل‌های Time Stream، هادی‌های مسی با روکش نقره با کانکتورهای MMCX مس بریلیوم در کابل‌های تعادل 2.5 میلی‌متری، استریو 3.5 میلی‌متری و کابل‌های تعادل 4.4 میلی‌متری عرضه می‌شوند.

 

درباره Campfire Audio

Campfire Audio یک شرکت مستقر در پورتلند اورگن است که در ساخت ایرفون‌های دست ساز با بالاترین کیفیت و عملکرد تخصص دارد. تیم کوچکی از صنعتگران بسیار ماهر تمرکز خود را روی طراحی، بازتولید صدا، متریال درجه یک و تکنیک‌های اختصاصی می گذارند و آن ها را ترکیب می‌کنند تا محصول منحصربه‌فرد و خاص برای علاقه‌مندان ایجاد کنند.

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: آکسسوریبرچسب‌ها: , , بازدیدها: 93
تاریخ انتشار:29 فروردین, 1402

دیدگاه خود را بنویسید

13 + 8 =