کالکشن جدید کرنداش بنام لمن Léman دو اثر با رنگ‌های جدید ارائه می‌دهد؛ یکی آبی آلپاین (Alpin Blue) و دومی قرمز مات بوردو (Bordeaux Red).

Caran d’Ache از سال 1915 سفیر کیفیت ساخت سوئیس بوده است. اکنون این شاهکار دست بشر، بار دیگر به بازی زیبایی شناختی رنگ‌های دریاچه ژنو ادای احترام کرده است. این بار با انتخاب رنگ آبی آلپاین، رنگ ترند سال 2021، و رنگ قرمز تیره بوردویی ماندگار شد. چنین ظرافت‌های غیرمعمولی تخیل ما را برمی‌انگیزد.

این ابزار نوشتاری معروف جرأت آن را دارد که آبی شفاف یخچال‌های آلپ و قرمزی امواج را در غروب خورشید تداعی کند. این قلم‌های زیبا و چشم نواز با جوهر همسان در یک کیف زیبا ارائه شده‌اند.

این خلاقیت‌ها ترکیبی از هنر باستانی رنگرزی است که با آن Caran d’Ache بیش از 20 سال است که به جادوی فصل‌ها، امواج درخشان و آسمان پر ستاره بی پایان بر فراز دریاچه ژنو ادای احترام کرده است. این رنگارنگ همیشه در پالت رنگی که استادکاران Caran d’Ache در طول سالیان توسعه داده اند، جسورانه و نشانه تخیل قوی است.

برای علاقه‌مندان به دست خط خاص، خطوط منحنی ظریف قلم Léman که کاملاً در کارگاه‌های Maison’s Geneva طراحی و تولید شده است، راحتی نوشتن را تقدیم می‌کند. مواد گران‌بها، تکنیک استادانه، ویژگی‌های روکش نقره و رودیوم و همچنین دکمه‌های لاک‌کاری شده در رنگ‌های مشابه، تضاد ظریفی را در آبی آلپاین لمن و قرمز بوردو ایجاد می‌کنند. ابزارهای نوشتن از فضای فوق العاده دریاچه ژنو و چشم انداز زیبای سوئیس قدردانی می‌کنند. اگر به رنگ‌ها علاقه دارید و به دنبال یک هدیه زیبا برای خود یا دیگران هستید، نمی‌توانید از جادوی آنها فرار کنید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم این قلم را امتحان کنید.

این مجموعه زیبا و لوکس از مارس 2021 در تمام فروشگاه‌ها و بوتیک‌های کرنداش و همچنین در فروشگاه آنلاین در دسترس هستند.

خودنویس-کرن-داش-مدل-لمن-رنگ--قرمز-مات

توضیحات فنی محصول کرنداش لمن

  • نام محصول: LEMAN
  • رنگ: برنجی لاکی شده در قرمز مات بوردو (Bordeaux) و آبی آلپاین(Bleu Alpin) با روکش مات بی رنگ
  • بدنه: گرد
  • حکاکی: با آرم «Caran d’Ache» و «Swiss Made» روی انگشتر
  • کلیپ و دکمه: گیره و دکمه روکش نقره و رودیوم
  • دکمه درپوش: با نشان Caran d’Ache (شش ضلعی با رنگ همسان نقاشی شده است)
  • نوک قلم: نوک قلم از جنس طلای 18 عیار، روکش رودیوم که به‌وسیله دست جلا داده شده است.
  • عرض: F, M, B

خودنویس-کرن-داش-مدل-لمن-رنگ-آبی-آلپاین

آنچه باید درباره کرنداش و اکسسوری‌هایش بدانیم . . .

بیش از صد سال، محصولات کرنداش بقای هنر طراحی و نوشتن را تضمین کرده اند. ابزارهای نوشتاری کرنداش به دلیل کیفیت ساخت شهرت جهانی دارند. این محصولات منطبق بر کیفیت ساخت سوئیس تولید می‌شوند.

Caran d’Ache همیشه احترام به مردم را در قالب توجه به طبیعت و محیط زیست، هدف خود قرار داده است. این برند در فرآیندهای تولید خود به محیط زیست احترام می‌گذارد، به ویژه از طریق استفاده از انرژی خورشیدی، خرید چوب از جنگل‌ها و بازیافت زباله، دارای گواهی FSC نیز می‌باشد. کرنداش به عنوان یک تأمین کننده اکسسوری برای هنرمندان و طراحان متعدد در سراسر جهان است.

این کمپانی در حال حاضر حدود 300 کارمند و 25 بوتیک در سراسر جهان، و بیش از 120 فروشگاه آنلاین دارد.

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: آکسسوریبرچسب‌ها: بازدیدها: 578
تاریخ انتشار:17 بهمن, 1401

دیدگاه خود را بنویسید

4 + یازده =