اسمگ به همراه دولچه اند گابانا به سفری می‌روند؛ آری سفری جالب و پرماجرا. آن‌ها تصمیم گرفتند مکانی را  انتخاب کنند که علاوه بر لذت و تفریح از هنر و رنگ هم در این سفر بهره‌مند شوند. این سفر پرماجرا و خوش‌رنگ و لعاب جایی نیست جز سیسیل.

Sicily is my Love

اسمگ و دولچه اند گابانا برای این پروژه به سیسیل می‌روند تا روح ایتالیایی هر دو برند را با رنگ‌ها و هنر سرزمین چکمه به همگان نشان دهند. مجموعه جدید لوازم کوچک برند Smeg با طراحی Matteo Bazzicalupo و Raffaella Mangiarotti و در کنار خلاقیت غیرقابل‌وصف با امضای Dolce&Gabbana ساخته شده است. این اتحاد روح هنری Dolce&Gabbana و Smeg در محصولات آشپزخانه است.

عشق من، سیسیل است

مجموعه لوازم کوچک تولید شده توسط Smeg با اثر بی‌نظیر Dolce & Gabbana نمادهای زیبایی‌شناختی است که به طور جدانشدنی با سیسیل مرتبط است، روح دومنیکو دولچه و استفانو گابانا، در غذاهایی با طعم لذیذ اسمگ است.

توستر، آبمیوه‌گیری، دستگاه‌های قهوه‌ساز، کتری، مخلوط‌کن، میکسر که همگی لذت خوردن و آشامیدن را از خروجی محصولات اسمگ به ما انتقال می دهند و قابی زیبا در آشپزخانه به نمایش درمی‌آورد.

همه محصولات در تولید صنعتی با رعایت موازین هنر دکوراسیون به‌گونه‌ای خارق‌العاده است این فقط صنعت نیست، این هنر صنعت سیسیلی محسوب می‌شود.

تمام مضامین نمادین زیبایی‌شناسی که به‌شدت به سیسیل، جایگاه روح دومنیکو دولچه و استفانو گابانا، به ایتالیا و غذاهای آن مرتبط است که اسمگ همیشه یک مترجم و سفیر آن بوده است. غذا، محصولات معمولی، غذاهای سنتی باستانی ریشه‌هایی هستند که ذهن و قلب تنها با نگاه‌کردن به این اشیای ارزشمند می‌توانند به آن بازگردند، این نتیجه تجربه و ساعت‌ها کار و زحمت Smeg در بخش طراحی و تولید لوازم‌خانگی است.

پدرخوانده؛ دون اسمگ

در تصاویر زیر به عکس گل‌ها روی میکسر، پرنده‌ها روی توستر، ترکیب رنگ کتری برقی، و تصویر لیمو روی آبمیوه‌گیری توجه کنید تا شما را به سیسیل ببرد. جا دارد لقب دون را به اسمگ بدهیم. از این به بعد دون اسمگ کورلئونه …

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: برندبرچسب‌ها: , بازدیدها: 546
تاریخ انتشار:26 دی, 1401

دیدگاه خود را بنویسید

4 × سه =