هم زمان با نزدیک شدن به سال نو میلادی، جهان جذاب و دل‌انگیزِ عطرها پذیرای عضوی شگفت و لاکچری از «کارولینا هررا» Carolina Herrera است.

درباره برند کارولینا هررا

این برند با نشان «سی اچ» CH مدت‌هاست به عنوان یک خانه مد و زیباییِ شیک و صاحب سبک شناخته می‌شود که به خاطر خلاقیت در اجرای ایده‌های خوش رایحه و رنگارنگ و نگاه شاد و مطمئن‌اش به زندگی، ‌شهرتی جهانی دارد.

این مجموعه در سال 1981 توسط کارولینا هررا تأسیس شد و هم اکنون می‌توان گفت دامنه فعالیت آن در برگیرنده تمام آیتم‌های یک استایل بدون کم و کسر است؛ از لباس و اکسسوری گرفته تا لوازم آرایش و البته عطر و هم خانواده‌هایش…

کارولینا هررا، ماجراجویی خود را برای ساخت عطر در سال 1988 با عرضه اولین ادو پرفیوم خود به نام Carolina Herrera By Carolina Herrera آغاز کرد و بعد از آن به خاطر ظرافت و سبک نمادین‌اش محبوب و ماندگار شد.

رونمایی از عطر Good Girl & Bad Boy Gold Fantasy

به شادمانیِ فرارسیدن فصل جشن های سال نو میلادی، کارولینا هررا عطرهای Good Girl و Bad Boy Gold Fantasy را رونمایی کرده است. نسخه‌ای خیره کننده از عطرهای موفق جهانی‌ این برند که با هم در یک کلکسیونی طلاکاری شده و بسیار برازنده و چشم‌گیر منتشر شدند.

برای این نسخه محدود و مجلل، کفش پاشنه بلند Good Girl نمادین و بطری های رعد و برق Bad Boy هر دو به طور کامل با طلای شفاف و صیقلی پوشیده شده‌اند.

Good-Girl-&-Bad-Boy-Gold-Fantasy-عطر

کارلی کلاوس؛ دختر خوب فانتزی طلا

کارلی کلاوس، سفیر دختر خوب با زرق و برق خیره کننده‌اش فانتزی طلایی دختر خوب را با تمام شکوه و زیبایی خود نشان می دهد؛ پوشیده از طلای روان با رایحه‌ای درخشان در تندیسی درخشان.

جاش آپشاو در نقش Bad Boy Gold Fantasy

جاش آپشاو، چهره تازه و سفیر Bad Boy Gold Fantasy، محبوبیت و جذابیت هالیوود را در ترکیب با بطری فانتزی طلایی که با طلای صاف و براق پوشانده شده است، نمایش می‌دهد.

جاش-آپشاو-مدل

همانطور که طلا، نور و سایه را منعکس می‌کند عطرهای Good Girl و Bad Boy نیز در دنیایی از دوسویه‌هایی که هر کدام کامل کننده آن دیگری هستند، زندگی می‌کنند.

عطر کارولینا هررا Good Girl

Good Girl با ترکیب متضاد خود از موادی که در عین حال شیرین و حس‌برانگیز هستند، نمایانگر جنبه‌هایی از زنانگی؛ از روشن تا تیره، از لطافت تا قدرت است.

عطرسازان مشهور «لوئیز ترنر» و «کوئنتین» ذهن‌های خلاق پشت پرده عطر اصلی Good Girl بودند که فرمول آن از چندبعدی بودن زن مدرن الهام گرفته شده است؛ در رایحه‌ای با نت‌های ترکیب شده با شکوهمندی طلا، بازی ظریف بین خوب و بد که نور و سایه را تداعی می‌کنند.  درخشندگی درونی Good Girl شبیه به بیانی معطر از درخشندگی جلوه می‌کند و در کنار آن Bad Boy دیده می‌شود که شکنندگی را در نیرومندی و نافذ بودن، حل کرده است.

عطر کارولینا هررا Bad Boy

Bad Boy  نمایانگر مرد مدرن با عطری است که بر جنبه‌های متضاد مردانگی معاصر اشاره دارد. نت‌های کلیدی کلاسیک گرم و تیره به‌طور غیرمتعارف و با طراوت به مشام می‌رسند تا در یک پیچ و تاب کامل، طبیعت سرکش ابدی انسان را به تصویر بکشد.

این نسخه‌های کلکسیونی از Good Girl و Bad Boy که در جعبه‌ای با شمایلی فانتزی و سورئال از آسمان آراسته شده است دنیایی شاد و قوی را در آغوش می‌گیرند که اعتماد به نفس و درخشش درونی هر یک از ما را با بیانی خوشبو در لفافی از طلا، به نمایش می‌گذارند.

رایحه شناسی عطر گود گرل Good Girl

ترکیب اصلی: یاس، گل سرخ، دانه تونکا

خانواده بویایی: گل کهربا

نت ابتدایی: بادام

نت‌های قلبی: یاس سامباک و گل سرخ کریستال

نت پایین: دانه تونکا و کاکائو

عطر-گود-گرل-کارولینا-هررا

رایحه شناسی عطر Bad Boy Gold Fantasy

ترکیب اصلی: سالویا، دانه تونکا، کاکائو

خانواده بویایی: کهربای معطر چوبی

رایحه اولیه: ترنج، فلفل سفید و صورتی

نت‌های قلبی: چوب سدر، سالویا و وتیور

نت پایین: دانه تونکا و کاکائو

Bad Boy Gold Fantasy عطر

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: آکسسوریبرچسب‌ها: , , , بازدیدها: 663
تاریخ انتشار:17 آذر, 1401

دیدگاه خود را بنویسید

15 + یازده =