باغی سرسبز که مسیرهای سنگ فرش شده آن شما را به نمایش پیکره های هنرمندانه مرمرین هدایت می‌کند و در نهایت به سوی قصری می روید که پنجره های بلندش با پرده های ابریشمین تزیین شده است؛قصری که در آن قاب های بزرگ نفیس و شجره نامه ها ، روی دیوارها را پوشانده اند و خبر از قدمتی طولانی می دهند. تمامی این ها، فضایی از سال های ۱۸۰۰ فرانسه را به یاد شما خواهند آورد و این همان حسی است که گرلن سعی در القای آن دارد .

برند گرلن اصالتی بی پایان

نزدیک به دو قرن است که نام گرلن اصالت را با خود به همراه دارد و آن چه خواندید، فضایی است که جدیدترین تولید این برند شما را در آن قرار می دهد. «سانتال رویال » حسی است از یک اصالت و لاکچری بی پایان! رایحه این محصول به هیچ عنوان کلاسیک و ثقیل نیست. بر خلاف بسیاری از برندهای دیگر که با ترکیبات عودی یا چوب صندل دست به تولید رایحه هایی سنگین و عربی می زنند، گرلن از این قاعده مستثناست. کمپانی به نحوی کاملاً هنرمندانه رایحه شرقی سانتال را ،غربی و مدرنیزه ساخته است. لازم به ذکر است که چنین روشی در کارهای برند لاکچری Creed به خصوص در Royal Oud نیز دیده می‌شود. البته این نقطه قوت بزرگی است برای هر دو برند، چرا که آن ها را محدود به بازارهای عربی نکرده و در های بازار جهانی را تا ابد به رویشان گشوده است .

سانتال رویال گرلن

عطر ادکلن سانتال رویال از کمپانی گرلن

بررسی رایحه سانتال رویال

سانتال رویال محصولی است قابل مصرف برای خانم ها و آقایان که پایه عطر در آن چوب صندل و ادویه است و سایر رایحه ها به عنوان چاشنی و تزئین در کنار آن به کار رفته اند. نت ابتدایی با رایحه‌ای چوبی و عمیق از صندل و شکوفه های بهارنارنج باز می شود .گرم، چوبی و بسیار کم تلخ که به کمک عطر بهار نارنج کمی تازه و باطراوت شده است. رایحه دارچین به سرعت نفوذ خود را آغاز می‌کند و با طعمی شیرین و ملایم با صندل همراه می شود. گرلن مانور خود را عمدتاً روی رایحه صندل قرار داده و عطر عود را به عنوان چاشنی به کار افزوده است. در یک گام جلوتر ،ترکیب گرم، شیرین، نسبتا ملایم و ادویه ای صندل و دارچین با رز، کهربا و چرم برخورد می کنند.

هم چنان که چوب صندل در پس زمینه جریان دارد، کهربا و مشک با چرم و رز آمیخته می شوند و سانتال رویال حالتی رزی- عسلی به خود می گیرد. چرم نیز در این میان به خوبی با کهربا و مشک آمیخته می شود و حالتی تنباکویی، عمیق، فشرده و کمی خشک به خود می‌گیرد. در این محصول سلطنتی بنا نیست بازی با نت ها یا فراز و فرودهای فراوانی را تجربه کنیم، چرا که این گونه با رایحه ای جلف و سبک سر روبه رو خواهیم شد و این بر خلاف ذات سانتال رویال است. این عطر به گونه ای طراحی شده تا حداقل بازی نت ها را داشته باشد و به این نحو ثبات و پایداری خود را بیشتر به رخ بکشد .

کاراکتر عطر سانتال رویال

سانتال کاراکتری اصیل دارد که در ذات خود نجیب‌زاده و کمی مغرور است. به اشرافی‌گری علاقه وافری دارد و عاشقانه زندگی لاکچری را می‌پرستد و تحمل معمولی بودن را ندارد.

نام : Santal Royal

کمپانی: Guerlain(گرلن)

نوع: زنانه -مردانه (مناسب آقایان)

گروه بویایی: شرقی -چوبی

فصل و سن مصرف :مناسب فصول سرد و سنین بیش از ۲۷ سال .

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: آکسسوریبرچسب‌ها: , , بازدیدها: 675
تاریخ انتشار:17 آبان, 1401

دیدگاه خود را بنویسید

چهارده + 13 =