از آنجایی که در فصل بهار هستیم، مایلیم شما را با مجموعه LAKRIDS BY BÜLOW EASTER آشنا کنیم. این شیرینی‌های ابتکاری لوکس برای جشن و مهمانی با دوستان، خانواده و دوستداران شیرینی عالی است.

در کنار طعم کلاسیک A – THE ORIGINAL ؛ تافی ترد ( CRUNCHY TOFFEE ) طعمی جدید برای سال  1402 است و کارامل ترد CRISPY CARAMEL محبوب با ظاهر جدید بازگشته است.

LAKRIDS BY BÜLOW EASTER COLLECTION

CRUNCHY TOFFEE

طعم جدید CRUNCHY TOFFEE یک حس خامه ای است که حس کودکانه را در درون شما فعال می‌کند. این ترکیب خوشمزه شامل شکلات شیری نرم، کره فرانسوی غنی و خامه با تکه‌های کوچک کارامل شیرین ترد است که دور هسته شیرین بیان شور پیچیده شده است.

CRISPY CARAMEL

کارامل پرطرفدار CRISPY CARAMEL با ظاهری جدید و شیک برای سال جدید آماده است.

A – THE ORIGINAL

کلاسیک لوکس LAKRIDS BY BÜLOW A – THE ORIGINAL به‌گونه‌ای است که شیرین بیان نرم را با روکش شکلات شیری خامه‌ای ترکیب کرده و با پودر شیرین بیان گرد شده است. ترکیب شیرین بیان، شکلات و شیر منحصر به فرد است، البته پودر شیرین بیان بی درنگ اعتیاد آور است!

CRISPY CARAMEL

ÆGGS با یک جعبه انتخابی جدید و زیبای بهاری ارائه می‌شود که تضمین می‌کند شما را عاشق شیرین بیان کند. جعبه انتخاب، شامل هفت طعم خوشمزه شیرین بیان با روکش شکلاتی است.

طعم‌های فصلی نیز در شیشه‌ها، هم به صورت تکی و هم مخلوط وجود دارد. این مجموعه شامل برچسب‌هایی است که هم طرح عید پاک و هم طراحی زیر آن برای مطابقت با هر محصول را نشان می‌دهد. شما می‌توانید به راحتی بسته بندی خود را تغییر دهید تا شیرین بیان دوست داشتنی شما فراتر از فصل عید پاک هم دوام بیاورد!

مانند تمام محصولات LAKRIDS BY BÜLOW، مجموعه EASTER تمام محصولات شیرین بیان خود را در کپنهاگ تولید می‌کند و با افتخار اعلام می‌دارد که از سال 2020، این کمپانی 100٪ با انرژی سبز کار می‌کند.

LAKRIDS BY BÜLOW در فروشگاه‌های معتبر کشور انگلستان از جمله Selfridges، Fenwick و Harvey Nichols موجود است.

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: خوردنی‌هابرچسب‌ها: , , بازدیدها: 159
تاریخ انتشار:22 فروردین, 1402

دیدگاه خود را بنویسید

2 × 4 =