مجموعه کفش‌های جدید Off White and Church’s عرضه شده در حالی که سوراخ‌های واضحی در آن وجود دارد و این اصل ماجرا است. این کفش چرم مشکی که Consul Meteor نام دارد توسط ویرجیل آبلو فقید طراحی شده بود. Off White و Church’s طی همکاری مشترکی، دومین کفشی را که توسط ویرجیل آبلو طراحی شده بود را عرضه کردند.

این کفش آکسفورد چرم مشکی که Consul Meteor نام دارد؛ در سرتاسر قسمت بالایی خود دارای سوراخ‌هایی گرد و برش خورده است. از جمله یک سوراخ بزرگ در قسمت سرپوش پنجه آن. (به عنوان راهی شیک برای خنک ماندن در تابستان امسال در نظر داشته باشید) این کفش‌ فارغ از جنسیت طراحی شده، با الهام از خط محوری در فلسفه‌ای که می‌گوید: «همه چیز را بپرس». ویرجیل آبلو این شعار را با استفاده از سنت و صنعت در تاریخچه سبک کفش بریتانیایی ادامه می‌دهد.

کفش-آف-وایت-و-چرچ

نسخه دوم Off White and Church’s توجه را به مدل نمادین دیگری از برند بریتانیایی جلب می‌کند: Consul.

این بار جزئیات کلاسیک مایل به سفید “Meteor” متمرکز بر طراحی است و سوراخ‌های دایره ای شکل در سراسر بدنه کفش تعبیه شده، شبحی مدرن در دل تاریکی ارائه می‌دهد.

تکامل پیش‌فرضی که توسط ویرجیل آبلو پیش‌بینی شده بود، برش‌های دایره‌ای نمادین که هم سوراخ‌های پنیر سوئیسی و هم دهانه‌های بارش شهاب سنگ را به یاد می‌آورند.

از  این کفش در سال فقط 173 جفت تولید می‌شود. بیایید به سال 1945 برگردیم؛ جایی که این برند نام خود را مدیون سفیران و سیاستمداران انگلیسی است که آن را می‌پوشیدند و به نمادی متمایز از اشراف عالی رتبه بریتانیا در آن زمان تبدیل شد.

Consul Meteor از پوست گوساله سیاه ساخته شد و بعد از آن به خوبی برس خورده و جلا داده شده است. Consul Meteor در فروشگاه‌های Off-White و فروشگاه‌های Church به فروش می‌رسد.

کفش-چرم-مشکی

درباره آف وایت

Off-White در سال 2013 تأسیس شد. این برند منطقه خاکستری بین سیاه و سفید را به عنوان یک رنگ تعریف می‌کند. لباس‌های مردانه و زنانه، اشیا، مبلمان از تولیدات این برند هستند. این مجموعه‌ بر تولید لباس‌هایی که از نظر طراحی هویت دارند، تأکید دارد.

ویرجیل آبلو، مدیر خلاق و طراح، با چشم اندازی روشن از پیوند دادن واقعیت نحوه پوشیدن لباس‌ها با بیان هنری مد بالا، مفاهیمی را در قلمرو فرهنگ بیان می‌کند.

Off-White-And-Church

درباره Church و کفش های چرم بی نظیرش

تاریخچه Church را می‌توان در سال 1617 ردیابی کرد، زمانی که آنتونی چرچ، یک کفاش چیره دست در نورث همپتون انگلستان، شهری که از زمان قرون وسطی به دلیل تولیدات کفش‌ چرم خوب مشهور بود، کفش می‌ساخت. نوادگان او راه وی را ادامه دادند و Church & Co را در سال 1873 تأسیس کردند. چرچ هنوز هم در نورث همپتون تولید می‌شود، درحالی‌که 47 فروشگاه مستقیماً تحت مالکیت و اداره آن در حال حاضر در سراسر جهان با مکان‌هایی در لندن، پاریس، ادینبورگ، میلان، برلین، هنگ کنگ، سنگاپور، توکیو، سئول، شانگهای و پکن قرار دارند. Church همچنان مجموعه‌های مردانه و زنانه را ارائه می‌دهد که از نظر هنر و تجمل بی نظیر هستند. این کفش‌های دست ساز وفادار به سنت‌های صنایع دستی کفش سازی انگلیس هستند. از نظر زیبایی شناسی بی انتها و از نظر کیفیت استثنایی و از ماندگارترین و مطلوب‌ترین‌ها در جهان محسوب می‌شوند.

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: برندبرچسب‌ها: , , بازدیدها: 435
تاریخ انتشار:6 بهمن, 1401

دیدگاه خود را بنویسید

چهار × 5 =