پارمیجیانی فلوریه Parmigiani Fleurier برند لوکس ساعت سوئیسی که اعتبار و شهرت آن بر هیچ یک از دوست‌داران ساعت‌های لاکچری در جهان پوشیده نیست؛ به تازگی بنا بر درخواست‌های فراوان مشتریان خود، نسخه‌ای از ساعت مدل Tonda PF Automatic در قالبی برای مچ‌های باریک‌تر ارائه کرده است.

مدل Tonda PF Automatic به عنوان ناب‌ترین تجسم از روح این برند سرشناس در دنیای ساعت‌های لاکچری معرفی می‌شود. طراحی جسورانه، طیف رنگی ظریف و خاص، وزن سبک، پرداخت عالی قطعات و بیشتر از این‌ها  از ویژگی‌های بارز  Tonda PF اتوماتیک جدید است. این مدل حالا با قطر 36 میلی متر تولد دوباره خود را جشن می‌گیرد.

ترکیب روان و هماهنگ بدنه و دستبند در طلای رزگلد 18 عیار، قاب پیچ‌دار و صفحه‌های مینیمالیستی ظریف با نقاب زیبا از دیگر ویژگی‌های این مدل به حساب می‌آید.

Tonda-PF-Automatic-ساعت-مچی

رنگ‌های پارمیجانی فلوریه مدل Tonda PF Automatic 36 mm

این مدل در رنگ‌های شنی نقره‌ای و خاکستری گرم برای نسخه‌های فولادی با قاب پلاتینیوم و یاقوت برای نسخه تمام رزگلد طلای 18 عیار در دسترس است.

مطابق با استانداردهای اعمال شده در پارمیجیانی فلوریه ، سه اتومات جدید Tonda PF Automatics با ریتم کالیبر PF770 کار می‌کنند. این اقدام نوآورانه برای جا افتادن در قاب 36 میلی متری جدید، توسعه یافته و دارای ذخیره انرژی 60 ساعته است.

برند-لوکس-ساعت-سوئیسی

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: آکسسوریبرچسب‌ها: , , , بازدیدها: 672
تاریخ انتشار:23 آذر, 1401

دیدگاه خود را بنویسید

9 − 8 =