نسخه ویژه کوارتزیت بنفش، با طبیعت پر جنب و جوش است. باغ‌هایی از رنگ‌های در حرکت، صحنه‌های بسیار زیبایی که چشم‌ها و روح را به وجد می‌آورد؛ از سایه‌های سبز میلانی که با رنگ‌ها جان می‌گیرد تا جادوی مزارع اسطوخودوس سانتا لوس، همه این رنگ‌ها تمام حواس انسان را در بر می‌گیرند و سنگ‌هایی که مانند گل‌های بهار ابدی انرژی مثبت و تولد دوباره می‌سازند.

برای Eugenia Bruni، مدیر خلاق پاسکال برونی، پیوند با طبیعت روز به روز قوی‌تر می‌شود. با الهام از رنگ اسطوخودوس، این نسخه ویژه جدید که با رنگهای خاص ساخته شده است مجموعه پتی جولی را که اولین بار در سال 2020 راه اندازی شد تکمیل می کند.

Petit-Joli-Lavander-جواهرات-لوکس

سنگ‌های مجموعه پتی جولی برند پاسکال برونی

کوارتزیت بنفش، سنگ قیمتی با رنگی که روح ما را با زیبایی خود آرام می کند و قلب ما را با نیروی شادی و شور و اشتیاق خود آرام می کند، ستاره این نسخه ویژه پتی جولی است که مجموعه پلی کروم پتی جولی را تکمیل می کند که در آن هر سنگی دارای ویژگی های خاص خود است.

عقیق سبز، سنگ کاریزماتیک که به طور کامل انرژی طبیعت را بیان می کند، موضوعی که الهام بخش کل مجموعه است و ترکیبی جادویی ایجاد می کند. صورتی، تجسم غروب عاشقانه خورشید بین زمین و آسمان است. carnelian (کارنلین) سنگ انرژی حیاتی که بر عنصر زمین تأکید دارد. عقیق، بیان نور؛ نشان دهنده زمین و قدرت آن و موجودیت است. و در پایان لاجوردی، یا آبی قمری که رنگ آسمان در اتحاد با ماه، فضا و هوا را نشان می‌دهد. اینها هفت سنگی هستند که دنیای تازه و زنانه یکی از دوست داشتنی ترین مجموعه های پاسکال برونی را تشکیل می دهند.

 

جواهرات-برند-پاسکال-برونی

گل نماد برند پاسکال برونی و طبیعت

گل در مکتب جولی که الهام‌بخش مجموعه پتی جولی در سال 2020 بود، نماد اصلی این برند است که هم یک زبان زیبایی‌شناختی برای برند برونی و هم بیانی عالی از طبیعت است.

گردنبند-الماس--کوارتزیت-بنفش

قطعات کوارتزیت بنفش در این مجموعه شامل انگشتر، گوشواره، گردنبند و دستبند است که همگی با الماس های سفید بسیار زیباتر و درخشنده‌تر از هر محصول و شاهکار هنری ساخته شده اند.

این مجموعه آغشته به رنگ های آفرینش، تمام انرژی هماهنگ هستی را در بر دارد و بیانگر زیبایی شناختی برند برونی است. در این مجموعه برند پاسکال برونی سعی دارد که با الهام از طبیعت روح هستی را با روح زنانه ترکیب کرده و به کالبد آن منتقل کند.

انگشتر--کوارتزیت-بنفش-

مدل پتی جولی از مجموعه کالکشن برند پاسکال برونی بنام تن جولی است. مجموعه تن جولی(TON JOLI) شامل سه زیر مجموعه به نام های تن جولی، پتی جولی(PETIT JOLI) و بوکه لونه(BOUQUET LUNAIRE) می‌باشد.

دستبند زیبای پتی جولی

دستبند پتی جولی با طلای 18 عیار همراه عقیق سبز و سفید، عقیق، ماه آبی (عقیق سفید و لاجوردی)، صورتی، کارنلین و الماس ارائه می‌شود. این جواهرات احساس آزاد و پرشور در یک چمنزار پر از شکوفه به شما می‌دهد.

دستبند-پتی-جولی

پتی جولی رویای گل روی پوست شماست. این مجموعه برای زنانی طراحی شده است که همیشه در روحی آزاد شکوفا می شوند. این مجموعه مظهر ارتباط همیشگی طبیعت و زن است؛ گل هایی که رنگ های آسمان، فضا و زمین را تداعی می‌کنند. رنگ هایی با شخصیت جسورانه و در عین حال ظریف اوج خلاقیت را به ما نشان می‌دهند.

معنی نمادها و رنگ سنگ‌های قیمتی :

عقیق؛ نمایانگر زمین و قدرت است.

عقیق سبز؛ مظهر انرژی مطلق مادر طبیعت است، ترکیبی از قدرت و حفاظت.

کلسدونی صورتی؛ از آغوشی زاده می شود که زمین و آسمان را به هم پیوند می دهد.

ماه آبی؛ معجزه آسمان است، لاجورد و عقیق سفید در نور عشق را به دل می بخشد.

نور قمری؛ با تمام قدرت زنانه‌اش در گرمای عقیق سفید است.

کارنلین؛ عشق به زمین را با سپاسگزاری فراوان ابراز می کند.

جواهرات-پاسکال-برونی

مشخصات:

دستبند: 18.5 سانتی متر

طلا: رزگلد 18 عیار

وزن: 6.63 گرم

الماس سفید: 1 سنگ

عقیق سفید، عقیق سبز، عقیق، کلسدونی صورتی، کارنلین، عقیق سفید و لاجورد؛

اندازه گل 12 میلی متر

*جواهرات پاسکال برونی در ایتالیا با تکنیک های ساخت دست، تولید می‌شوند. هر یک از آنها واقعا منحصر به فرد است. به همین دلیل، وزن قیراط الماس و طلای آن‌ها می تواند کمی متفاوت باشد.

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: آکسسوریبرچسب‌ها: , بازدیدها: 446
تاریخ انتشار:27 بهمن, 1401

دیدگاه خود را بنویسید

هجده + هفده =