با تولید این ساعت عصر جدیدی از زیبایی شناسی در اوج درخشانی آغاز می شود. یکی از درخشان‌ترین جلوه‌های روی دست از دیرباز تا به کنون، ساعت است. ساعت یک اثر هنری و ساعت راجر دوبیس هنر معاصر محسوب می‌شود. این محصول به همان اندازه که زیر نور خورشید پر جنب و جوش است، در شب بسیار هیجان‌انگیز و خیره کننده است.

  هنر راجر دوبیس

ریزپرتوهای فلزی کالیبر این ساعت، سبب بازتاب نور از سطح آن می‌شود، این بازتاب بی‌نظیر نشانه مهارت راجر دوبیس است. این ساعت برای اولین بار به‌صورت سه‌بعدی با شکل ستاره شاخص راجر دوبیس تولید شده است. این محصول به رنگ زرد و نارنجی روشن در روز و در زیر نور خورشید، درخشندگی پنهان خود را نشان می دهد.

یک الماس بسیار گرانبها و درخشان برای قلب ستاره انتخاب شده که بسیار چشم نواز است. در این محصول، 60 الماس به طور خاص برای تزئین قاب انتخاب شده‌اند.

درخشان-ساعتROGER-DUBUIS

درخشان با رنگ

ما در اینجا از یک مجموعه جدید پرده برداری می‌کنیم که با رنگ های مد روز درخشان و نورانی است. راجر دوبیس با الهام از  تجسم خود و تمایل به کشف و شهود خلاقانه، در مسیری فراتر از نور حرکت ‌می‌کند. در این مجموعه، ساعتی به رنگ زرد روشن که با تیغه های های پر جنب و جوش به رنگ نارنجی خودنمایی می‌کند. این دو رنگ تعادل و هماهنگی را در طراحی به ارمغان می آورند. تولید این محصول جزئیات کالیبر خود را لایه به لایه به شما نشان می‌دهد، و مانند یک اثر هنری پیچیده، جسور و نمادین است. این ساعت طلای سفید 42 میلی‌متری، از بند لاستیکی زرد روشن و چرم آن تا ریزپرتوها، نشانگرهای ساعت، دقیقه و الماس هاس درخشان آن واقعاً خیره‌کننده است.

راجر-دوبیس

عملکرد چشمگیر ساعت راجر دوبیس

ساعت راجر دوبیس با رعایت تعادل بین زیبایی و عملکرد، به کالیبر RD720SQ مجهز شده است که دارای ذخیره انرژی افزایش یافته 72 ساعته می‌باشد. میکرو روتور و چرخ تعادل نیز برای به حداقل رساندن ارتعاشات، بهبود پایداری و حساسیت کمتر در برابر ضربه ها بهینه شده اند. برای دستیابی به راندمان و انتقال انرژی بهتر، شکل چرخ  و دیسک آن بهبود یافته است. این اثر هنری با سنگ پالت سیلیکونی پوشش داده شده و با الماس جفت و تکمیل می شود. این شاهکار با دقت بسیار بالا ساخته شده است.Excalibur Blacklight MB محدود به 28 قطعه، ترکیبی عالی از رنگ، درخشندگی و مکانیک پیشرفته است. راجر دوبیس با اشتیاق خود نسبت به نور و درخشندگی، جنبه جدیدی از Hyper Horology را برجسته می کند، جنبه ای که همچنان به شکل دادن به آینده ساعت سازی به رنگارنگ ترین شکل ممکن ادامه می دهد.

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: آکسسوریبرچسب‌ها: بازدیدها: 402
تاریخ انتشار:26 بهمن, 1401

دیدگاه خود را بنویسید

4 × 5 =