کمپانی مطرح و خوش‌نام سونوس SONOS با ارائه یک مینی ساب ووفر بی‌سیم جدید، مجموعه سینمای خانگی خود را تکمیل می‌کند. ساب ووفر بی سیم SONOS به ادعای سازندگان آن و البته تأیید حرفه‌ای‌هایی که نمونه‌های اولیه این بلندگو را امتحان کرده‌اند؛ استانداردهای محصولات مشابه‌اش را بالاتر برده و توانسته در رده خود، بیس قدرتمند جدیدی تولید کند. ساب مینی سونوس، ظاهر مینیمال و زیبایش را از طرحی استوانه‌ای و فشرده‌ دارد که در دو رنگ مشکی و سفید مات عرضه می‌شود.

مینی-ساب-ووفر-بی_سیم

Maxime Bouvat-Merlin (معاون سخت‌افزار و عملیات SONOS) در معرفی آن می‌گوید:

«اکنون وارد دوران متفکرانه‌تری از استریم شده‌ایم که کیفیت را بر کمیت ترجیح می‌دهد. ما با سازندگان و پلتفرم‌هایی که بر روی تجربه‌های سرگرمی همه‌جانبه سرمایه‌گذاری می‌کنند، تعامل‌هایی داشتیم که صدای برتر را در اولویت قرار می‌دهد. Sub Mini فرزند نو رسیده خانواده Sonos است که مجموعه محصولات سینمای خانگی ما را کامل می‌کند. این عضو تازه‌وارد با جثه کوچک و عملکرد قدرتمندش، شنوندگان را به تجربه شنیدن صدایی با کیفیت برابر یک سالن سینما مهمان می‌کند. با این اوصاف نباید متعجب شوید اگر تجربه شنیداری با Sub Mini Sonos باعث شود خودتان را بازیگر نقش اصلی فیلم احساس کنید!»

SONOS-SUB-MINI

بیس بدون Buzzkill ؛ از صدا لذت ببرید!

ووفرهای سفارشی دوگانه با پردازش پیشرفته، سطح عمیق و پویا را بدون وزوز یا به‌اصطلاح خودمان بدون سوت زدن ایجاد می‌کنند که در هر صحنه و آهنگی از احساس غوطه‌ور شدن در آن‌ها بیشتر لذت ببرید. اسباب این حس خوب در یک کابین مهر و موم شده و آکوستیک فراهم آمده است. هر دو ووفر موجود به سمت داخل قرار می‌گیرند تا یک اثر حذف نیرو ایجاد کنند که اعوجاج را خنثی می‌کند.

تجربه شنیداری بی‌نقص؛ صدای دلخواه، غنی و قدرتمند

پردازش سیگنال دیجیتال پیشرفته در این ساب ووفر بی‌سیم، پاسخ‌دهی بیس را به حداکثر می‌رساند. Sub Mini ، فرکانس‌های پایینِ مورد انتظار از یک ساب‌ووفر با قیمت بالاتر و البته بسیار بزرگ‌تر از قد و قواره خود را بازتولید می‌کند و به بلندگوهای جفتی مانند Beam، Ray، One، یا One SL اجازه می‌دهد روی فرکانس‌های میان‌رده و بالا تمرکز کنند تا سرشار و وسیع‌تر شوند.

ظرافت در طراحی، نمای چشم‌نواز از هر زاویه

برخلاف ساب ووفرهای مرسوم با اَشکال خطی و چند ضلعی، طراحی دایره‌وار ساب مینی بدون پیچیدگی‌های بصری، با سادگی و نرمش در فرم، چشم‌نوازی می‌کند. همین طراحی است که انعطاف ساب ووفر بی‌سیم سونوس را برای این‌که در کمال صلح، با طبیعت منزل شما یکی شود؛ به خوبی نمایش می‌دهد. دکوراسیون خانه‌تان در هر سبکی که باشد این استوانه مینیمال، به زیبایی محیط آن می‌پیوندد.

انعکاس ویژه صدا با امکان شناسایی اطراف

Sub Mini را تنها با چند ضربه بر روی برنامه Sonos به سیستم Sonos خود افزوده، با بلندگوهای مختلف Sonos ترکیب کنید و تطبیق دهید تا سیستم صوتی عالی خود را به وجود آورید. همچنین می‌توانید صدای Sub Mini را با تنظیمات Trueplay برای انعکاس مطلوب‌تر صدا، به وسیله شناسایی فضای اطراف مثل دیوارها و مبلمان موافق‌سازی کنید. این امکانِ خاص، بهترین تجربه شنیداری را با توجه به محیط مورد نظرتان برای شما رقم می‌زند.

Mini-Sonos

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: تکنولوژیبرچسب‌ها: , بازدیدها: 502
تاریخ انتشار:29 دی, 1401

دیدگاه خود را بنویسید

4 × 2 =