جزئیات فنی و زبان زیبایی شناسی در ترکیبی هماهنگ با جزئیات دقیق به هم می رسند، اما کجا و کی!؟ دقیقاَ زمانی که پای ولکوچینه به آشپزخانه شما باز شود. آن وقت است که متوجه تفاوت و خاص بودن می‌شوید.

آشپزخانه-ولکوچین

تحقیقات و تکامل ولکوچینه به یک هدف مستقیم و ساده می‌رسد که در امتداد لبه‌های آشپزخانه قرار دارد و به عنصر متمایز کننده آرایش جدید Riciclantica Outline تبدیل می‌شود. اوج کمال این محصول با کاربردی بودن استفاده از این شاهکار در آشپزخانه نمایان می‌شود؛

لبه محافظت شده مواد را تقویت می‌کند و در عین حال مقاومت آنها را افزایش می‌دهد، فرورفتگی‌های دستگیره بر روی سطوح برش داده می‌شود.  نتیجه تلاش ولکوچینه برای کم کردن مواد به شما امکان می‌دهد که یک میز سبک و باریک به ضخامت فقط 2 میلی‌متر را درک کنید.

Valcucine-Riciclantica-Outline

در هماهنگی با فلسفه طراحی Riciclantica، Valcucine سیستم قفسه بندی جدیدی را پیشنهاد می‌کند که فضاها را بدون بستن آنها تعریف و بیان می‌کند: حتی اگر برای جداسازی محیط استفاده شود، یک طرح فضای باز را حفظ می‌کند.

طراحی-قفسه-آشپزخانه-ولکوچین

این سیستم برای دستیابی به حداکثر انعطاف در طراحی مورد مطالعه قرار گرفته است، سیستم قفسه بندی را می‌توان به صورت پشتی به دیوار، با پنل پشتی روشن، معلق کردن از سقف با امکان یکپارچه سازی هود به عنوان یک دستگاه استفاده کرد.

Riciclantica Outline برنده جایزه طراحی سال 2022  شده است که توسط موزه معماری و طراحی آتنائوم شیکاگو اعطا می شود. در قاب آلومینیومی مقاوم در برابر آب، بخار و گرما که متناسب با سبک ترین و نازک ترین درب جهان با تنها 2 میلی‌متر ضخامت است این اثر هنری را تکمیل می‌کند.

طراحی--برند-ولکوچین

فناوری درب، ثبت نوآوری ولکوچینه

ولکوچینه اولین شرکت در جهان بود که با ترکیبی کامل بین حس زیبایی شناسی، سادگی و هوش فنی یک نوسازی کامل در طراحی درب ارائه کرد. درب در Riciclantica، در واقع تنها 2 میلی‌متر ضخامت دارد.

Valcucine

این ساختار بسته شدن نرم و سبک درب، مقاومت بالا در برابر آب و سبکی فوق‌العاده را تضمین می‌کند که باعث طول عمر بیشتر لولاها می‌شود.

قاب ساختاری از آلومینیوم

این قاب کاملاً از آلومینیوم ساخته شده است که از طریق اتصالات مکانیکی قوی مونتاژ شده است و در پایان عمر آن 100٪ قابل بازیافت است. آلومینیوم از طریق عملیات اکسیداسیون محافظت می‌شود که لایه‌های سطحی را در برابر خراش و خوردگی مقاوم می‌کند. به لطف مطالعات عمیق و فرایندهای خاص، قاب از بیرون قابل مشاهده نیست.

Valcucine-Riciclantica-Outline-ولکوچین

واشر لاستیکی سیلیکونی

واشر ضربه گیر، و مانع گرد و غبار و چکه است. لاستیک سیلیکونی یک ماده غیر سمی و ضد حساسیت است که به طور گسترده در بخش‌های غذایی و پزشکی استفاده می‌شود

طراحی-Riciclantica،-Valcucine

پایداری حرارتی و مقاومت بالا در برابر UV، سبک وزن

این ساختار نرم و سبک، مقاومت بالا در برابر آب و سبکی فوق‌العاده را تضمین می‌کند که باعث طول عمر بیشتر لولاها می‌شود.

طراحی-درب-کابینت-برند-ولکوچین

به اشتراک گذاری

دسته‌بندی: برندبرچسب‌ها: , بازدیدها: 466
تاریخ انتشار:28 بهمن, 1401

دیدگاه خود را بنویسید

2 + سیزده =